Публікації Грант Торнтон Україна

Яку мету ставлять місцеві та міжнародні публікації Грант Торнтон?

Мета публікацій Грант Торнтон Україна і Grant Thornton International є потрійною:

  • На глобальному рівні ці видання демонструють знання і експертизу Грант Торнтон з важливих питань, які допомогають бізнесу розкрити свій потенціал зростання;
  • Вони привертають увагу і зміцнюють відносини з Клієнтами, заохочуючи дискусії навколо можливостей зростання їхнього бізнесу;
  • Вони продукують цінні посили для обговорення з українськими підприємцями.

Публікації Грант Торнтон Україна:

  • Інформаційні Вісники Грант Торнтон Україна;
  • Аналітичні звіти Грант Торнтон Україна;
  • Інформація про останні зміни в законодавстві України.
  • Переклад українською прес-релізів до Досліджень, що повністю пропонуються в розділі Publications GTIL.

Дослідження International Business Report компанії Грант Торнтон (IBR) показує, що лідери бізнесу по всьому світу ставляться менш оптимістично щодо економічних прогнозів, ніж на початку року, незважаючи на постійне збільшення очікуваних доходів.

Наразі, ми є свідками чи не найбільших змін в міжнародному оподаткуванні в історії. Сам по собі доволі складний світ трансфертного ціноутворення є водночас і причиною, і об’єктом цих проривних змін як в правилах, що його регулюють, так і у підвищеній увазі до нього.

Після нещодавнього закриття магазину іграшок "R" Us у США та Maplin and Topshop в Австралії ми досліджуємо питання, чи знищує торгівля онлайн традиційні магазини, а також пропонуємо практичні поради для динамічного роздрібного бізнесу, зокрема

Європейський бізнес крокує впевнено. Дані від Міжнародного бізнес-звіту IBR компанії Грант Торнтон показують, що бізнес-оптимізм у Європі в першому кварталі 2018 року становить 60%. Це найвищий показник оптимістичних очікувань, зафіксований у Європі протягом більше десяти років досліджень International Business Report.

Податок на додану вартість
Набрав чинності наказ Мінфіну від 23.03.2018 року № 381 відповідно до якого додаток 1, додаток 5 та додаток 9 до декларації з ПДВ з 1 липня 2018 року подаються платниками, які обрали місячний або квартальний звітні (податкові) періоди, за новими формами.

Податок на додану вартість
Операції надання комісіонером-резидентом послуг з придбання товарів на території України комітенту-нерезиденту оподатковуються ПДВ у загальному порядку, оскільки місце постачання таких послуг розташовується на митній території України.

«Прекрасний новий світ» трансфертного ціноутворення після BEPS
Ніхто не вважав, що дотримання плану протидії зменшенню податкової бази та переміщенню прибутку (BEPS) в частині трансфертного ціноутворення та вимог до документації буде простим.

Акцизний податок: Затверджено нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром і без фільтра, цигарок)

2018 © Grant Thornton