Події

14-15 вересня 2017 року в компанії Грант Торнтон ( Україна) пройшов глобальний CSR-day (День корпоративної соціальної відповідальності).

Цього року ми реалізували благодійний проект, який відкрив серця співробітників не лише нашої компанії. і максимально залучив до участі у «ОСІННІЙ БЛАГОДІЙНІЙ ЯРМАРЦІ».

Кожен учасник заходу зробив своїми руками той чи інший виріб, який був виставлений на продаж з метою зібрання коштів на формування «БІБЛІОТЕКИ МРІЙ» для діток Таращанського дитячого будинку.

Атмосфера благодійної ярмарки вражала не лише великим асортиментом представлених лотів, але, в першу чергу, зворушливим та приязним налаштуванням усіх учасників. Кожен щиро вболівав за те, щоб зібрати достатньо коштів для діток, яким так необхідна наша увага та допомога громади. Ми були приємно вражені, коли до нашого проекту також долучились і працівники інших компаній.

Сума у благодійній скриньці перевершила наші очікування. На зібрані кошти ми придбали більше 120 нових цікавих дитячих книжок видавництва «Старого лева». Ми ретельно підібрали кожну книгу з метою всебічного розвитку дітей.

Готуючись до поїздки у Таращанський дитячий будинок, ми також підготували в подарунок дітям 4 комп’ютери, купили солодощі і фрукти, різнокольорові повітряні кульки та значки.Наступного дня ми поїхали в гості до дітей, які з радістю чекали нас і, звісно ж, «Бібліотеку мрій»! Скільки радості було в дитячих очах, коли на їхніх грудях з’явився значок, в руках злітала вгору повітряна кулька, а на столах лежали нові книги з цікавими малюнками…

Ці діти потребують не лише матеріальної допомоги, але й уваги, спілкування і душевного тепла. Ми слухали їхні розповіді про життя в будинку і намагались подарувати їм надію на прекрасне майбутнє! Додому ми повертались в роздумах… Пам’ять про зустріч залишиться і в дитячих, і в наших серцях!

У ці дні співробітники компанії Грант Торнтон по всьому світу активно ініціюють та підтримують соціальні проекти в рамках акції Growing Together. Акція спрямовує глобальну активність компанії на розкриття потенціалу зростання наших місцевих громад.

Нехай маленькими кроками, але від щирого серця та з великим бажанням, ми намагаємось творити добро, щоб наша громада ставала кращою з кожним днем. Тепер ми заздалегідь вже починаємо готуватись до «Різдвяної ярмарки», яка здійснить хоча б декілька дитячих мрій!

2018 © Grant Thornton