Події

14 – 16 вересня 2017 року в Києві проходила 14-а Щорічна Зустріч YES: «Чи став світ новим? І що це означає для України?»

Головними темами форуму стали глобальні питання стосовно зрушень у геополітичному розподілі сил та зміни в світовій економіці. Особливу увагу було приділено глобальній безпеці, проблемам енергетичної та кібербезпеки.

Однією з найважливіших тем зустрічі YES була Україна та її перспективи у світі. Дискусії були присвячені змінам, реформам, що відбуваються в країні, та викликам, що постають перед нею. Сприйняття України у світі, можливі варіанти забезпечення національної безпеки України, шляхи збереження територіальної цілісності України – на цих ключових темах фокусувалися спікери пленарних сесій.

У конференції, організованій міжнародним форумом YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, взяли участь Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Девід Камерон, Прем’єр-міністр Великої Британії (2010-2016), Джон Керрі, 68-й Державний секретар США (2013-2017) , Тоні Блер, Прем’єр-міністр Великої Британії (1997-2007), Кондоліза Райс, 66-та Державний секретар США (2005-2009), Бернар-Анрі Леві, філософ і письменник, Фарід Закарія, ведучий програми Fareed Zakaria GPS, CNN - загалом понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадянських активістів та експертів із 34 країн світу.
В Конференції взяли участь Президент Грант Торнтон (Україна) Олександр Чалий та Керуючий партнер компанії Інна Новак.

2018 © Grant Thornton