Події

Грант Торнтон названий одним з 50 "Найпривабливіших світових роботодавців" вже третій рік поспіль.

ЛОНДОН. Грант Торнтон є одним із 50 "Найпривабливіших світових роботодавців" вже третій рік поспіль - згідно з опитуванням "Universum Talent Survey". Опитування проводилось серед більш ніж 290 000 студентів з бізнесових та інженерних / IT спеціальностей з дванадцяти найбільших економік світу.

"Для нас велика честь отримати цю нагороду", - сказав Ед Нусбаум, CEO Grant Thornton International Ltd. "Грант Торнтон задався метою створити впізнаване та відмінне робоче середовище, де наші співробітники почуваються мотивованими, натхненними та заслуговуючими довіри. Існування робочого місця, що створює позитивний настрій є базою, яка допомагає нашим клієнтам та нашим громадам розкрити потенціал для зростання".

Рейтинг базується на оцінках студентів з бізнесових та інженерних / IT спеціальностей провідних університетів у дванадцяти найбільших економіках світу: Бразилії, Канаді, Китаї, Франції, Німеччині, Індії, Італії, Японії, Росії, Південній Кореї, Великобританії та США. Ці ринки складають 70 відсотків світової економіки.

2018 © Grant Thornton