Події

Пітер Боден обраний Глобальним CEO компанії Грант Торнтон

Пітер Боден приходить на заміну Еду Нусбауму з 1 січня 2018 р.

ЛОНДОН, 15 травня 2017 - Пітер Боден очолить Grant Thornton International Ltd (GTIL), глобальну структуру однієї з провідних професійних світових мереж з надання послуг, з персоналом 47000 співробітників у більш ніж 130 країнах. П. Боден, колишній Генеральний директор Грант Торнтон Швеція, вступає на посаду з 1 січня 2018 року терміном на п'ять років. На посаді він замінить Еда Нусбаума, який іде у відставку наприкінці цього року після восьми років роботи в якості CEO GTIL.

Виступаючи в Лондоні, де розташована компанія GTIL, Пітер Боден зауважив, що для нього честь отримати можливість очолити Грант Торнтон в нову еру зростання і розширення. Він завжди вважав, що стійкий успіх бізнесу побудований на тому, щоб мати належних співробітників, керівників та культуру компанії. Його роль полягатиме в створенні умов, які дозволять співробітникам та фірмам мережі Грант Торнтон співпрацювати не лише один з одним, але й з клієнтами та іншими учасниками ринку з метою перетворення Грант Торнтон у найкращу світову компанію, що надає професійні послуги. Це означає створення інноваційного бренду, який виділяється на ринку і фокусується на цифрових трансформаціях як власного бізнесу, так і для клієнтів компанії по всьому світу.

Коментуючи цю подію, Скотт Барнс, Голова Ради Директорів GTIL, зауважив, що як колишній Голова Ради, Пітер Боден має глибокі знання глобальної організації і зможе вселити впевненість у СЕО її фірм-членів. Він знається на коучингу і розвитку персоналу на кожному рівні, і його ставлення до співробітників та керівництва, його відкритий, прозорий стиль знайде відгук у серцях представників нового покоління в Грант Торнтон.

Ед Нусбаум додав, що він вельми задоволений щодо обрання Радою сильного, інноваційного лідера в особі Пітера, який надихатиме співробітників Грант Торнтон, клієнтів і громади по всьому світові. Він зазначив, що працював у тісному контакті з Боденом протягом багатьох років, і висловив впевненість, що той продовжить реалізацію стратегії Growing Together 2020 та побудуву захоплюючого майбутнього для Грант Торнтон.

Пітер Боден обіймав посаду CEO Грант Торнтон Швеція протягом 16 років. За цей період компанія перетворилася з традиційної аудиторської фірми на фірму, що надає професійні послуги в розмірі 1.3 млрд SEK, з персоналом у 1100 співробітників, відому завдяки своєму сильному бренду, самобутній культурі і застосуванню цифрових технологій. За цей час Боден також провів п'ять років в якості Голови Ради директорів. Пітер Боден (51 рік) отримав одностайну підтримку з боку Ради директорів, зокрема, керівників фірм-членів Грант Торнтон з 14 країн та двох незалежних директорів під час процесу відбору, що здійснювався за допомогою зовнішніх експертів.

2018 © Grant Thornton