Події

«Освітня Академія Грант Торнтон» розпочинає проведення занять з обов’язкового щорічного удосконалення професійних знань аудиторів за програмами Аудиторської Палати України відповідно до Договору від 26.05.2017 р., укладеного з АПУ.

 

20 травня 2017 р. Грант Торнтон Україна провела перший етап компанії СSR Day в Національному Музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові.

Саме тут просто неба представлені архітектурні ансамблі та оселі українців з усіх регіонів нашої країни.

 

Пітер Боден обраний Глобальним CEO компанії Грант Торнтон

Пітер Боден приходить на заміну Еду Нусбауму з 1 січня 2018 р.

ЛОНДОН, 15 травня 2017 - Пітер Боден очолить Grant Thornton International Ltd (GTIL), глобальну структуру однієї з провідних професійних світових мереж з надання послуг, з персоналом 47000 співробітників у більш ніж 130 країнах. П. Боден, колишній Генеральний директор Грант Торнтон Швеція, вступає на посаду з 1 січня 2018 року терміном на п'ять років. На посаді він замінить Еда Нусбаума, який іде у відставку наприкінці цього року після восьми років роботи в якості CEO GTIL.

Цього року компанія Грант Торнтон (Україна) відсвяткувала День аудитора України особливо урочисто!

 

У цей день Віце-керуючий партнер компанії Клавдія Чосова, партнер Олена Слєпченко і асоційований партнер Остап Олендій приймали вітання не тільки з професійним святом, а й з отриманням поважної нагороди. За результатами загальнодержавного рейтингування, яке проводить Союз Національних Бізнес Рейтингів, компанія «Грант Торнтон Легіс» здобула Золото рейтингу серед суб’єктів господарювання України в номінації «Ділова активність» - КВЕД «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку та аудиту; консультування з питань оподаткування».

2017 © Grant Thornton